Furioso.sk

Predaj a prenájom koní

Staráme sa dovedna o približne 200 koní. Všetky naše kone prechádzajú náročnými výkonnostnými skúškami a do nášho chovu sa dostávajú len tie najlepšie. Sú dlhoveké, charakterné, nenáročné a zdravo odchované. Naše kone sa uplatňujú vo všetkých jazdeckých disciplínach, vrátane záprahov, vydržia s jazdcom celú jeho športovú kariéru a ešte aj po skončení kariéry sa môžu uplatniť v chove.

Jazdecká škola

Ponúkame výcvik pre začiatočníkov aj pokročilých pod vedením kvalifikovaných učiteľov jazdenia. Tréningový a výučbový proces prispôsobujeme na mieru jazdca. Lekcie sú vysoko individuálne, len jazdec/kôň/inštruktor.

Kalendár udalostí

Kalendár udalostí v Žrebčíne Motšice na rok 2023.

Pobyty a ubytovanie

Ponúkame ubytovanie v Penzióne Hala, ktorý je priamo v areáli žrebčína a je súčasťou krytej jazdeckej haly. K dispozícii je 10 dvojlôžkových alebo trojlôžkových izieb s možnosťou prísteľky.

Prázdninová jazdecká škola

Počas prázdnin (zimných, jarných aj letných) už tradične organizujeme obľúbené Prázdninové jazdecké školy (tábory).

Ustajnenie Koní

Sme areál s históriou a skúsenosťami. Ponúkame boxové aj voľné ustajnenie pre všetky vekové kategórie koní, mladé kone, rekreačné kone, športové kone, staré kone - kone na dôchodku, kone v rekonvalescencii, žrebce, žrebné kobyly a kobyly so žriebätami.